Kilka słów o naszej firmie

Firma JAKMAR powstała w 1998 roku w Warszawie. Jej założycielem, a zarazem właścicielem jest Mariusz Jakubaszek, obecnie pełniący również funkcję dyrektora zarządzającego. Początki firmy sięgają kilkunastu lat wstecz. Wówczas działalność JAKMAR-u ograniczała się tylko do jednego samochodu dostawczego.

Wkrótce po ukończeniu szkoły średniej stanąłem przed wyborem ścieżki życiowej – praca w zawodzie czy własna działalność gospodarcza. Dla młodego człowieka to trudna decyzja. Dziś już wiem, że dokonałem właściwego wyboru.” mówi Mariusz Jakubaszek.

Na chwilę obecną firma zatrudnia wielu wykwalifikowanych pracowników, zaś wyposażenie stanowią wysokiej klasy samochody ciężarowe, sprzęt budowlany, pojazdy przystosowane do zimowego utrzymania placów i dróg, sprzęt do mechanicznych prac załadunkowych, a także liczne kontenery – dziś znak rozpoznawczy naszej firmy. Na przestrzeni lat poszerzył się również zakres świadczonych usług, które obecnie opierają się przede wszystkim na kompleksowej obsłudze w zakresie utrzymania czystości zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji. Domeną firmy stało się udostępnianie kontenerów na odpady, a także całoroczne usługi prowadzące do utrzymania czystości na licznych osiedlach mieszkaniowych.

Firma JAKMAR posiada również atest PZH, co umożliwia profesjonalną dezynfekcję pomieszczeń, zaś szeroki wachlarz usług transportowych obejmuje wywóz gruzu, śmieci wielkogabarytowych, a także dostawy materiałów sypkich, jak piasek, żwir czy kruszywo oraz wiele innych. Zajmujemy się również czynnościami związanymi z rozbiórką, a także zadaniami dla koparko-ładowarki. Więcej informacji dotyczących oferty naszej firmy znajdą Państwo w zakładkach: Oferta, Infrastruktura oraz Cennik. Dzięki tak bogatemu zasobowi świadczonych usług firma JAKMAR pretenduje do pozycji lidera w branży, który wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym zadaniom, stawianym nam przez naszych klientów.

Nasze atuty

Kompetencje 100%
Doświadczenie 100%
Profesjonalizm 100%
Wysokiej klasy sprzęt 100%
Wykwalifikowana kadra 100%

Nasi zadowoleni klienci