O nas

O firmie Jakmar

Firma JAKMAR powstała w 1998 roku w Warszawie. Jej założycielem, a zarazem właścicielem jest Mariusz Jakubaszek. Początki firmy sięgają kilkunastu lat wstecz. Wówczas działalność JAKMAR-u ograniczała się tylko do jednego samochodu dostawczego.

„Wkrótce po ukończeniu szkoły średniej stanąłem przed wyborem ścieżki życiowej – praca w zawodzie czy własna działalność gospodarcza. Dla młodego człowieka to trudna decyzja. Dziś już wiem, że dokonałem właściwego wyboru.” mówi Mariusz Jakubaszek.

Z biegiem czasu zaplecze firmy zaczęło się rozrastać – do kilkuset kontenerów oraz kadry składającej się z kilkudziesięciu osób. Aktualnie oferujemy oprócz wynajmu kontenerów, wynajem BigBagów oraz rozdrabniacza pod opieką profesjonalnego i wyszkolonego operatora oraz ruchome podłogi.

Naszymi odbiorcami są zarówno duże firmy jak i osoby prywatne. Nowoczesny sprzęt, dynamiczny rozwój firmy oraz rozbudowana sieć odbiorców czynią Nas jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w województwie mazowieckim. To zadowoleni klienci tworzą Nasza markę, a my wychodzimy ku potrzebom klientów stale podnosząc kompetencje naszych pracowników jak i rozbudowując coraz większe zaplecze.

 

 

element dekoracyjny

Mariusz Jakubaszek – prezes firmy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.