Wywóz odpadów

Odpady nie są problemem, jeśli ich odbiór oraz utylizacja są odpowiednio zorganizowane. Kłopot staje się zauważalny, gdy ich odbiorca przyjeżdża rzadko, nie na czas bądź nie zapewnia odbioru wszystkich rodzajów odpadów. Można jednak tego uniknąć, decydując się na współpracę z firmą Jakmar, która w sposób kompleksowy i odpowiedzialny wykonuje swoje obowiązki związane z wywozem odpadów.

Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie wywozu, segregacji, utylizacji, a także recyklingu wszelkich odpadów. Wywozimy m.in.:

  • śmieci o charakterze komunalnym,
  • odpady przemysłowe,
  • gruz i odpady remontowo-budowlane,
  • śmieci ponadgabarytowe,
  • odpady elektroniczne, w tym baterie,
  • odpady podlegające segregacji, a następnie recyklingowi, czyli papier, plastik typu PET, szkło białe, kolorowe i tym podobne materiały.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy, przedsiębiorstwa, samorządy, administracje osiedli oraz wszelkie inne instytucje i urzędy. Zapewniamy wywóz odpadów w Warszawie, zarówno na miejskich osiedlach i blokowiskach, jak i na prywatnych posesjach czy terenach firmowych.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Warto podjąć z nami współpracę przede wszystkim dlatego, że oferujemy wywóz odpadów budowlanych oraz wszystkich pozostałych typów odpadów w sposób kompleksowy i dobrze zorganizowany. Dostarczamy klientom kontenery, pojemniki, worki oraz inne rozwiązania potrzebne do gromadzenia (w tym selektywnego) wszelkich odpadów. Odbieramy je często i regularnie, a terminy są ściśle dostosowywane do potrzeb każdego klienta. Podobnie jak ilość pojemników – każdy klient ma ich do dyspozycji tyle, ile faktycznie potrzebuje, a w każdym momencie współpracy może zmienić deklarowaną szacunkową ilość produkowanych odpadów. Działamy zawsze terminowo i zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem zapoznajemy każdego naszego klienta z harmonogramem. Jeśli pojawi się taka potrzeba, możemy zmienić częstotliwość zbiórki odpadów lub też przyjechać jednorazowo. Zawsze jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjnie niskie ceny. Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że dostarczamy wszelkich starań, aby codziennie powstające odpady nigdy nie stały się problemem i by nigdy nie musiały one zaprzątać myśli naszych klientów.

Naszą skuteczność zawdzięczamy doświadczeniu, świetnemu zorganizowaniu, zgranej ekipie pracowników oraz świetnym, nowoczesnym pojazdom służącym do wywozu odpadów, które posiadamy w dużej ilości. Stale rozwijamy jakość naszych usług, wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych firm i obywateli. Bardzo ważne jest to, że w naszej działalności zawsze mamy na uwadze środowisko naturalne, poprzez selektywną segregację odpadów, ich ekologiczną utylizację oraz recykling.